مقالات و مطلب خواندنی

گزارش مجمع عمومی سالیانه 1398.

گروه شرکت های تعاونی فولادیار 
گزارش مجمع عمومی سالیانه 
گروه شرکت‌های تعاونی فولادیار برای سال مالی 1398

با سلام و احترام خدمت سهامدارن عزیز و ارجمند گزارش بیست و چهارمین مجمع عمومی سالیانه شرکت فولادیار برای سال مالی 1398 در روز بیست و سوم شهریورماه سال جاری به شرح ذیل تقدیم حضورتان میگردد
در ابتدای جلسه، آقای موسوی فرد مدیرعامل شرکت، ضمن خیرمقدم به حضار، گزارش اهم فعالیت‌ها و برنامه‌های آتی شرکت را قرائت نموده و ضمن اعلام سود هفتاد میلیارد ریالی، شاخص‌ها و رشد آماری سال 98 را نسبت به سال‌های قبل اعم از تغییرات در تعداد اعضاء، میزان سرمایه و درآمد برشمردند. در ادامه و با تصویب صورت‌های مالی، طرح افزایش سرمایه نقدی (به شکل حق تقدم) تا میزان سه برابر سهام موجود به ارزش اسمی به تصویب رسید که جزئیات و مراحل انجام آن بعد از انتشار در روزنامه اصلی شرکت اعلام خواهد شد.

با قرائت گزارش کارشناس رسمی دادگستری (دارای صلاحیت ارزیابی سهام و سهم الشرکه) در خصوص ارزیابی سهام، ارزش هر سهم برای سال مالی 99، مبلغ سی و پنج هزار و نهصدو هفتاد وهفت ریال (بدون در نظر گرفتن پروژه کارخانه آهک) به تصویب مجمع رسید.
 درمجموعِ گروه شرکت‌های تعاونی فولادیار، سود هر سهم بعد از کسر اندوخته‌های قانونی و احتیاطی و تصمیمات مجمع، به ازای هر سهم ده هزار ریالی، دو هزار و هشتصد و شش ریال (معادل28.06% سرمایه) تحصیل شده که با انتقال به سرمایه به نسبت تعداد سهام و مدت عضویت ایشان تخصیص می‌یابد. سرمایه شرکت در زمان برگزاری این مجمع 209 میلیارد ریال و همچنین تعداد اعضاء شرکت تعاونی فولادیار از 1137 نفر در سال 1397 به 1146 نفر رسیده است. انتظار می‌رود با توجه به تصویب افزایش سرمایه (از محل آورده نقدی و سود سهام)، سرمایه این شرکت تعاونی بعد از مجمع فوق و تا پایان سال جاری به بیش از 627 میلیارد ریال افزایش یابد.  
ضمن تشکر از حضور پر شور و با نشاط سهامداران گرامی و آرزوی  سربلندی و اعتلای مجموعه بزرگ گروه فولاد یار

ادامه مطلب

کلیه حقوق کپی رایت © 2024 برای ثبت گشرکت های تعاونی فولادیار محفوظ است